Nasi przedstawiciele

Tomasz Olszewski
Radny Rady Miejskiej - okręg nr 6

Funkcje w Radzie Miejskiej: Przewodniczący Rady Miejskiej.

Od ponad czterech lat jest radnym reprezentującym mieszkańców Osady Jana. Jego losy od pokoleń związane są z Tarnowskimi Górami. Z zawodu jest prawnikiem – studia prawnicze ukończył na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie kończy aplikację adwokacką. Przekonany o tym, że należy być dobrze przygotowanym do pełnienia funkcji publicznych, stale stara się rozwijać i wzbogacać swoją wiedzę. Aktualnie kończy drugi kierunek - ekonomiczny na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.
 
Od 2010 roku pełni funkcję radnego Rady Miejskiej w Tarnowskich Górach oraz członka Zarządu Dzielnicy Osada Jana. W Radzie Miejskiej był Przewodniczącym Komisji Rozwoju, Promocji Miasta i Ochrony Środowiska, a także członkiem Komisji Praworządności i Bezpieczeństwa oraz Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.
 
W trakcie poprzedniej kadencji, konsekwentnie realizował program, który przedstawił ponad 4 lata temu. Większość założeń udało mu się zrealizować. Bardzo ważna przy tym była współpraca z Przewodniczącym Rady Dzielnicy Ewaldem Opuchlikiem, który aktywnie wspierał jego inicjatywy i pomagał mi przy ich realizacji. W obecnej kadencji pełni funkcję Przewodniczącego Rady Miejskiej.

http://www.tg.net.pl/blog/t_olszewski.php

© Inicjatywa obywatelska powiatu tarnogórskiego
Strona finansowana ze środków KW Inicjatywa Obywatelska
projekt i wykonanie: Reklama Tarnowskie Góry