Nasi przedstawiciele

Grzegorz Waloszczyk
Radny Rady Miejskiej - okręg nr 8

Funkcje w Radzie Miejskiej: Przewodniczący Komisji ds. Kultury i Sportu, członek Komisji Edukacji.

Urodził się w 1959 roku w Tarnowskich Górach. Ukończył studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Katowicach, na kierunku pedagogika instrumentalna oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania placówkami oświatowymi i kulturalnymi. Jest ojcem trzech córek. Pracuje w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Tarnowskich Górach. Założyciel i dyrygent tarnogórskiego Big - Bandu. Zespół działa pod patronatem Tarnogórskiego Centrum Kultury i koncertuje na terenie miasta i okolicznych miejscowości. Brał udział w festiwalu jazzu tradycyjnego „Złota Tarka” i innych konkursach, reprezentując nasze miasto oraz powiat.

Zawsze interesował się życiem społecznym naszego regionu. Przez dwie kadencje reprezentował mieszkańców w Radzie Powiatu.

Jako Przewodniczący Zarządu kieruje pracami Rady Dzielnicy Bobrowniki Śląskie - Piekary Rudne, która organizuje na terenie dzielnicy spotkania z mieszkańcami, imprezy plenerowe, turnieje sportowe oraz inne wydarzenia.  Imprezą, która cieszy się największą popularnością jest „Dzień Bobra”. W okresie ferii zimowych wraz z Radą Dzielnicy organizuje turniej halowy piłki nożnej dla dzieci. Podkreśla, że z prywatnych środków członków Rady Dzielnicy udało się wybudować dwa boiska do boulle na terenie KS Górnik Bobrowniki Śląskie. 

© Inicjatywa obywatelska powiatu tarnogórskiego
Strona finansowana ze środków KW Inicjatywa Obywatelska
projekt i wykonanie: Reklama Tarnowskie Góry