Nasi przedstawiciele

Tomasz Nawrat
Radny Rady Miejskiej - okręg nr 15

Funkcje w Radzie Miejskiej: Przewodniczący Komisji Rozwoju, Promocji Miasta i Funduszy Europejskich, członek Komisji ds. Kultury i Sportu, członek Komisji Praworządności i Bezpieczeństwa.

Od urodzenia związany z Tarnowskimi Górami, tutaj też prowadzi swoje przedsiębiorstwo, restaurację japońską Akira Sushi. Ukończył studia na Wydziale Organizacji i Zarządzania na Politechnice Śląskiej. Od najmłodszych lat w jego życiu obecny jest sport, w szczególności piłka nożna. Od 2009 roku jest prezesem stowarzyszenia TS Tarnowiczanka, które zajmuje się organizacją i promocją piłki nożnej dla dzieci i dorosłych. Dzięki działaniu Miasta Tarnowskie Góry oraz ludzi związanych z klubem udało mu sie w ostatnich latach wraz ze stowarzyszeniem wyremontować budynek klubu oraz poprawić stan murawy boiska.

Od kilkunastu lat aktywnie działa społecznie. W latach 2007- 2011 był członkiem Rady Dzielnicy Stare Tarnowice, a następnie Radnym Rady Powiatu Tarnogórskiego. Jako Przewodniczący Komisji Infrastruktury i Środowiska zajmował się sprawami inwestycyjnymi oraz ochroną środowiska w Powiecie Tarnogórskim. Obecnie pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Rozwoju, Promocji Miasta i Funduszy Europejskich. 
© Inicjatywa obywatelska powiatu tarnogórskiego
Strona finansowana ze środków KW Inicjatywa Obywatelska
projekt i wykonanie: Reklama Tarnowskie Góry